8967 AZUL NOCHE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8967 |
| Color | GREY |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2008kg |
| Block | 8967 |
| Color | GREY |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3500kg |